ceturtdiena, 2009. gada 27. augusts

Madars kojas

Šobrīd atrodos Horsenā,ciemojos pie Madaras,esmu šeit jau 1nedēļu,lai nav jāmaksā 160 kronas(16ls) par vilciena biļeti, došos uz savām kojām tikai 6dien,jo mani piedāvāja aizvest uz Randersu, ar mašīnu, bulgāru puisis,kas dodas uz turieni ,lai klātiemē vērotu futbola maču.
Šo bulgāru puisi sauc Milens,kas šeit jau dzīvo otro gadu.Viņš mums ar Madaru pastāstīja daudz noderīgu lietu,kā ,piemēram,kur lētāk iepirkties,ko pirkt un ko nē,kur nodod pudeles utt.
Madarai kojās ir baigi forši,daudz draudzīgu cilvēku un daudz tautības-rumāņi,franči,bulgāri,viens džeks no Nigērijas un vēl atbrauks daži,jo kojas vēl pustukšas.
Madaras kojas ir kā liels dzīvoklis ar 10 istabām.Virtuve,duša,trīs tuoletes,veļas mazgājamā mašīna,žāvētājs,plīts,trauki,pannas,kastroļi,pletīzers,žāvējamais dēlis-viss kopīgs un nav tā ka kāds kaujās ,piemēram,kurš pirmais ies dušā,visi te ir ļoti draudzīgi.Virtuvē ir dīvāns un TV kur parasti visi smēķē un runājas par skolu,ballītēm,darbu utt.
Madarai tieši zem loga drīz atvērsies viens klubs un viens bārs,kur jau tagad iemēģina kā skan klubņiki ,tuctuctcuctcu:D
Mēs paši staigājām pa pilsētu,izstaigājām lielus riņķus un secinājām,ka te it ļoti skaisti un mierīgi.
Madaras kojas atrodas uz līdzīgas ielas,kā Jomas iela,ar daudz veikaliem,bāriem un klubiem,karo4e te ir viss forši.
Madara gan jau vēl kaut ko uzrakstīs te,par savām kojām un skolu!
pīīīs :)

1 komentārs:

  1. Hello! Izklausās,ka jums jau tur labi iet, jau iedzīvojušies! Darbu meklējat? Ja jums tādas cenas,tad ilgi neizvilksiet :D Mums ar iet labi,kko dzīvojamies,gatavojamies skolai, LU mācības tikai 7.09. sākas,bet daudziem jau 31.08. Nesen biju Rendā, atpūtāmies mežā, tā tač tradīcija! Jūs ļoti pietrūkstas! :*

    AtbildētDzēst